стягнення

стягнення

Новини теми

Вітаю Вас, шановні пані та панове!

.Цей сайт призначений для отримання практичної допомоги у стягненні аліментів.

Цей сайт призначений для тих, хто тільки став на путь отримання аліментів, хто вже давно і безпідставно їх не отримує, тих, хто є платниками аліментів та тих хто здійснює утримання аліментів. Корисну інформацію для себе всі Ви зможете знайти у відповідних розділах сайту.

Стягнення аліментів є болючою проблемою суспільства яка знаходиться на контролі у держави. І, незважаючи на це, є ті, хто все одно, нажаль, їх не отримує.

Останнім часом було прийнято низку нормативних актів, направлених на створення несприятливих умов для тих, хто має заборгованість зі сплати аліментів. Було унормовано діяльність виконавців зі стягнення аліментів. Таким чином Держава створила ряд інструментів, які мають забезпечити фактичну добровільну сплату або стягнення аліментів.

Щодня лунають обнадійливі звіти про збільшення обсягу стягнення аліментів та скорочення заборгованості. Але фактичне стягнення аліментів ще значно не дотягує до 100%.

Державою визначено певний порядок чи набір дій, що мають бути виконані (вчинені) державними або приватними виконавцями для стягнення аліментів. Це дає широкі можливості стягувачу контролювати та перевіряти якість роботи виконавця над виконавчим провадженням , та, у потрібний момент, відповідно реагувати.

Хочу допомогти Вам розібратися як і коли потрібно реагувати на ті чи інші дії/бездіяльність або обставини, що виникають (або не виникають у потрібний момент) у виконавчій службі у зв’язку із проведенням стягнення аліментів на Вашу користь.

Допомогу Ви можете отримати у вигляді готової наявної консультації (в розділах цього сайту) щодо загального порядку дій стягувача спрямованих на стягнення аліментів у виконавчому провадженні та правильної моделі поведінки боржника.

Також Ви можете отримати персональну консультацію щодо дій, які Ви, як стягувач, чи боржник можете вжити у Вашій конкретній ситуації, що дадуть (можуть дати) як результат фактичне стягнення аліментів на Вашу користь чи убезпечити від зайвих проблем.

Або Ви можете доручити взаємодію із співробітниками виконавчої служби нашим спеціалістам, які у максимально стислі строки проведуть всі необхідні дії за Вас як стягувача чи боржника.

Categories:
Новини теми
You Might Also Like
363 comments on “Вітаю Вас, шановні пані та панове!

Leave A Reply